درباره ما

تکنوساب, خدمات سنگین تراش CNC, سنگین تراش CNC

گروه صنعتی تکنوساب با سابقه درخشان و موفق با دارا بودن ابزار آلات، تجهیزات و ماشینن آلات روز و با بهره گیری از پرسنل مجرب در سال1387 فعالیت ابتدایی خود را آغاز نمود و در این مدت اقدام به ساخت قطعات بومی سازی با کیفیت، دقت و رضایتمندی مشتریان نمود که برگ زرینی در کارنامه این گروه صنعتی میباشد .
گروه صنعتی تکنوساب با بکارگیری نیروهای کارآمد و در اختیار داشتن 500 متر فضای صنعتی و اداری و دارا بودن ماشین های صنعتی سبک و سنگین پیشرفته و ابزارآلات عمومی، امکانات، تخصص و فضای لازم جهت ساخت قطعات استراکچر، تجهیزات و مخازن و همچنین در بخش های کنترل کیفی آماده همکاری در کلیه پروژه های صنعتی میباشد.
از سوابق این شرکت میتوان به همکاری با شرکتهای نفتی ملی حفاری جنوب شرکتهای فولادی از جمله فولاد هرمزگان،فولاد مبارکه اصفهان،ذوب آهن اصفهان،فولاد سیرجان ایرانیان، جهان فولاد سیرجان و شرکتهای ریلی نظير بهین ریل و توکا ریل جهت ساخت تجهیزات و قطعات صنعتی نام برد.

 گروه صنعتی تکنوساب یکی از حرفه ای ترین مجموعه ها در زمینه خدمات سنگین تراشcnc میباشد و در زمینه صنعت سنگین cnc رزومه قابل توجهی ارائه نموده است اگر بدنبال گروهی متعهد در زمینه سنگین تراش cnc میباشد گروه صنعتی تکنوساب بهترین گزینه میباشد

زمینه توانمندی ها
1- اجرای پروژه ها به روش طرح و ساخت و تأمين مالی پروژه ها ،
2- مشاوره، مهندسی و مدیریت پروژه
3- بازرسی فنی کالا
4- ساخت و تولید تجهیزات و قطعات صنعتی سبک و سنگین

5-خدمات سنگین تراش cnc